Polymer concrete manhole valve

درباره وبلاگ
موضوعات

Polymer concrete manhole valve

دریچه منهول بتن پلیمری

دوشنبه سیزدهم 2 1400

دریچه منهول بتن پلیمری ترکیبی است که از پلیمر به جای سیمان پرتلند به عنوان چسب استفاده می شود. این امکان بهینه سازی مقاومت کششی و ترک خوردگی و مقاومت شیمیایی سازه بتنی را می دهد

تاریخچه دریچه منهول بتون پلیمر

پوشش منهول بتونی پلیمری ابتدا در آلمان در حدود دهه 1950 ساخته شد و از اواخر دهه 1990 در SA استفاده می شود.

آنها از یک ماده اتصال دهنده ، در بیشتر موارد رزین ، و همچنین مواد مرکب ساخته می شوند.

آنها در تمام اندازه هایی ساخته می شوند که روکش های منهول معمولی ساخته شده اند و باید همانند روکش منهول چدن ، تست مقاومت را انجام دهند.
اداره استاندارد آفریقای جنوبی (SABS) به طور رسمی استاندارد SANS 1882 2003 را منتشر کرد تا نیاز به جایگزینی برای چدن و ​​بتن را تشخیص دهد.مزایا دریچه بتن پلیمری

  • بدون عنصر فلزی نمی توان آنها را از نظر ارزش قراضه به سرقت برد.
  • حدود 40٪ ارزان تر از کلاهک چاله منگنز. این اجازه می دهد تا برای منافذ بیشتری از منافذ پوششی استفاده شود که برای تهیه پوشش های منهول چدن استفاده می شود و یک راه حل سریعتر برای حل عقب افتادگی منافذ باز را فراهم می کند.
  • سبک وزن. حمل آسان
  • مطابق با نیاز مشتری می تواند به هر شکل و رنگی قالب شود.
  • مقاومت خوب در برابر مواد شیمیایی و در برابر خوردگی.

منافذ سوراخ کامپوزیتی در محل خود بمانید - قفل پذیر

پوشش های سوراخ سوراخ حذف شده این یک مسئولیت بزرگ و مسئولیت خدمات عمومی است. پشتیبان گیری از فاضلاب ، طوفان ، سیل ، خرابکاران و حتی لاستیک های کامیون می تواند باعث از بین رفتن درب ها یا از بین رفتن درپوش های سوراخ سوراخ شود. اگرچه این امر باعث ایجاد هزینه های جدیدی برای پوشش چاله می شود ، همچنین ممکن است مسئولیت سنگینی را برای شرکت متعهد زیرساخت ها به همراه داشته باشد. پوشش های منهول کامپوزیت با مکانیزم قفل ثابت می شوند و این مشکل را برطرف می کنند.
یکپارچه در مقابل ساخت و ساز تقسیم شده

منهول های بتنی به صورت بخشهایی برای مونتاژ میدانی ارائه می شوند. این بخشها به مواد مهر و موم ضد آب نیاز دارند تا در مزرعه در پایه و بین هر بخش منفذ پی در پی استفاده شوند. همه اینها به زمان نیاز دارد و احتمال خرابی مهر و موم را به شما معرفی می کند.در محیط خوردگی که در فاضلاب های بهداشتی دیده می شود ، حتی منهول های بتونی که در ابتدا مهر و موم شده اند ، به مرور از کار می افتند. خرابی یک چاهک بتنی در مجاورت یک قسمت از آب (نهر ، نهر و غیره) می تواند به آسیب های گسترده ای در محیط منجر شود.


منهول های فایبرگلاس ماهیت تقریباً یکپارچه ای دارند - اگرچه ممکن است از انواع مختلفی از شکل ها و مقاطع ساخته شده باشند ، اما تا زمان خروج از کارخانه واحدهای ضد آب و یک پارچه هستند. از پایه به بالا ، هیچ درز یا برشی وجود ندارد که با گذشت زمان نشت یا تخریب کند.

(0) نظر
X